Vrh B

dne 3.8.2019 se narodilo 5 pejsků a 6 fen 
Inspirace Irké od Kačky x Ilay von der Bogenheide

Zdravotní testy obou rodičů: DKK 0/0, DLK 0/0, JLPP N/N
Výstavně výborní, res. CAC 

Se zkouškami z výkonu Inspirace (BH - VT), Ilay (BH, ZTP, IGP 2)

Fenečky - bílá (Bria), žlutá (Bára), oranžová (Bellatrix), růžová (Britta), červená (Bora), fialová (Bonny)

Pejsci - Světle modrý (Barney), Tmavě modrý (Brix), Zelený (Boo), Šedý (Bono), Černý (Bruno) 


Úspěchy vrhu B

Brix vom Schatz Bronn 
- úspěšně splnil svod s kódem A1, B3, H1b, L1b, M1b, O2, Z1 - vyrovnaný, temperamentní!

- výsledky RTG - DKK A, DLK 0/0, JLPP N/N (parents clear)

Bono vom Schatz Bronn (10m) - fotogalerie z obran


Videogalerie:

Fotogalerie:

Informace o rodičích vrhu: 

Matka vrhu je Inspirace Irké od Kačky:
DKK 0/0, DLK 0/0, JLPP N/N, výstavně výborná, res. CAC, zkoušky BH-VT a na další zkoušky je připravována (můžete si prohlédnout videa ze stop, poslušnosti a obran na webových stránkách CHS). Na bonitaci dostala známku povahy 5 (nejlepší) a při slovním vyhodnocení byla panem rozhodčím pochválena jako nejlepší obrana bonitace mezi fenami. Je to velmi pracovitá fena se silným kořistnickým pudem, která má přirozenou motivaci na míčky, pešky i žrádlo - při cvičení je to skvělou výhodou, nerozlišuje odměnu a je s ní velmi příjemná a ochotná spolupráce. 

Matka Inspirace je Atrakce Huggy od Kačky - ZM, ZZO, ZVV1, BH, Spr1, povaha 5 (nejlepší) a vyhodnocena jako nejlepší obrana bonitace - temperamentní a razantní fena, zdravotní výsledky - DKK 0/0, DLK 0/0, JLPP N/N.
Otec Inspirace je Carl von der Drachenhohle - německý plemeník a výborný závodník (účastník mistrovství Německa a mistrovství světa) s bontiací ADRK ZTP, zkouškami BH a vrcholovou zkouškou IPO3 složenou na několika závodech - z toho mistrovství Německa a mistrovství světa. Carl je tvrdý vyrovnaný pes, zdravotně je na jakékoliv nemoce negativní - DKK 0/0, DLK 0/0, JLPP N/N.
Odkaz na fenu:
https://www.schatzbronn.com/inspirace-irke-od-kacky/
https://www.working-dog.com/dogs-details/6130743/Inspirace-Irk%C3%A9-od-Kacky


Otcem vrhu je Ilay von der Bogenheide:
DKK 0/0, DLK 0/0, JLPP N/N, výstavně výborný, Anw. Dt. ch. VDH, res. CAC se zkouškami BH, IGP 2, ZTP (bonitace). Ilay je teprve čerstvě 4letý pes se silnou kostrou a krásnou samčí hlavou. Jeho rodokmen je čistě německý s vzhledově pěknými jedinci.

Matka Ilaye je Vinja vom Räuberweg - velmi pěkná německá fena se zkouškami BH, IPO 1, výstavně výborná, Vítězka třídy mladých na Speciální výstavě RTW 2011, multi - V, CAC, res. CAC, zdravotně DKK 1/0, DLK 0/0, JLPP N/N.
Otec Ilaye je známý Hero von der Tonberger Höhe - mohutný pes silné kostry , výstavně výborný, Šampion Německa a Junior šampion Německa, zkoušky BH, VPG 1 , IPO 2, zdravotně DKK 0/0, DLK 0/0, JLPP N/N.
Odkaz na psa: 
https://www.working-dog.com/dogs-details/2977277/Ilay-von-der-Bogenheide

Fotogalerie rodičů: